Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi
2-pokojowy apartament Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi Balcheil o powierzchni 121 m² oferuje jacuzzi, które zapewniają jeszcze przyjemniejszy pobyt. Jaskinia Cenotes Sac Actún i Cenote Xunaan-Ha znajdują się odpowiednio w odległości około 10 min jazdy samochodem i 2 km od apartamentu.
Rafa koralowa Dos Ojos Cenote znajduje się 2,1 km od tego apartamentu.
W apartamencie Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi Goście mają do dyspozycji patio, balkon i pełnowymiarową kuchnię z klimatyzacją. Apartament wyposażony jest w kabinę prysznicową walk-in i gorącą kąpiel. Ponadto w łazience zapewniono ręczniki kąpielowe.
Obiekt noclegowy oferuje pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię i jadalnię na świeżym powietrzu, gdzie można delektować się posiłkami. 50 km od obiektu noclegowego do lotniska Playa del Carmen. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym tarasowi i miejscu na piknik, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Taras jest prawdziwą wisienką na torcie.
- Lotniska
- Lotnisko Playa del Carmen46 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Wi-Fi w pokojach
- Patio
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do apartamentu Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi z lotniska?
Goście apartamentu Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi?
Na miejscu Goście apartamentu Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi. - ❓
Czy apartament Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Tulum Jungle Penthouse Private Rooftop Pool Wifi oferuje pełnowymiarową kuchnię.